TD Kranjska Gora

Odrasli na 10 km

15.08.2022. 18:00 15.08.2022. 21:00
10 km

Dogodek - Javno Tekma Prijavljeni tekmovalci Rezultati
Išči rezultate Prvi tekmovalci Vsi - rezultati Neuvrščeni
Moški - rezultati Ženske - rezultati Moški - rezultati po kategorijah Ženske rezultati po kategorijah

Rezultati - vsi

 Štartna številkaPolno imeSpolKlub/ekipaDržavaStatusPrehodNeto časTempo
min/km
Hitrost
km/h
Mesto :: Kategorija
1Ismet DedićM ŠD SIJ SLOBIB
 
2Sandi KamberiM SLOBIB
 
3Ana PečekŽ SLOBIB
 
4Tomi LanščekM TPD ULTRA SLOBIB
 
5Tilen DobnikarM SLOBIB
 
6Marijana ŠtrukeljŽ SLOBIB
 
7Tomaž MajerM Ak ultramaraton Slovenija SLOBIB
 
8Simon LavtarM SLOBIB
 
9Nina BoltaŽ / SLOBIB
 
10ALEKSANDRA POPOVIĆŽ SLOBIB
 
11BENO POPOVIĆM SLOBIB
 
12Dragan MišovM Solo SLOBIB
 
13Emil VettorazziM SLOBIB
 
14Klara PlešaŽ SLOBIB
 
15Matija BlažičM Tekaška skupina 3M SLOBIB
 
16Maksimiljan PuharM Tekaška skupina 3M SLOBIB
 
17Milan TerpinM Tekaška skupina 3M SLOBIB
 
18Stanka SlatnarŽ SLOBIB
 
19Domen KozjekM AKUS SLOBIB
 
20Senad DžamastagićM SLOBIB
 
21Mario MenjačkiM AK Rudolf Perešin CROBIB
 
22Andrej ČerneM TK Šmarnogorska naveza SLOBIB
 
23Gašper JerasM Modri Dirkači SLOBIB
 
24Teja MuhaŽ SLOBIB
 
25Justina KoprivšekŽ Vitezi dobrega teka SLOBIB
 
26Artjom BajdakM Tečemo z nasmehom SLOBIB
 
27Stanko MladenovM Partizan SLOBIB
 
28Boštjan KosM ŠD SIJ SLOBIB
 
29Gašper KrmeljM ŠD SIJ SLOBIB
 
30Vid JelencM KD MENGEŠ SLOBIB
 
31Tomi LanščekM TPD ULTRA SLOBIB
 
32Janez MulejM Modri dirkači SLOBIB
 
33Janez KolencM ŠD Gorje SLOBIB
 
34Jakob MedvedM Športno društvo tek je lek SLOBIB
 
35Tadej VehovecM AD Olimpik SLOBIB
 
36Anže ObrezaM Modri dirkači SLOBIB
 
37Žiga FujanM SLOBIB
 
38Primož PiškurM AD Olimpik SLOBIB
 
39Robert MerharM AK Vertikala SLOBIB
 
40Jerneja RozmanŽ Mravlce SLOBIB
 
41Marko HercogM SLOBIB
 
42Miha SchafferM TK Šmarnogorska naveza SLOBIB
 
43Frenk ValantM Avtomehanika Valant SLOBIB
 
44Nik StrnadM AD Olimpik SLOBIB
 
45Boštjan StrnadM ŠD Zavarovalnice Triglav SLOBIB
 
46Dragica CvišičŽ KGT Papež SLOBIB
 
47Branislav MilovanovićM ARK Banovići SLOBIB
 
48Lucija BisŽ SLOBIB
 
49Patricija PrenarŽ SLOBIB
 
50Stanislav ČinkoleM SLOBIB
 
51Andraž KoširM SLOBIB
 
52Rok MočnikM SLOBIB
 
53Stojan KostanjevecM SLOBIB
 
54Robert IgličM AK MENGEŠ SLOBIB
 
55Marko ŽibertM Tsk Logatec SLOBIB
 
56Nina PirnatŽ URBANI TEKAČI SLOBIB
 
57Matic ModicM TK Joži SLOBIB
 
58Damijan KalanM SLOBIB
 
59Denis KaltenekarM ŠD Stonoge SLOBIB
 
60Luka ZornM SLOBIB
 
61Paolo CoseanoM ITABIB
 
62Boštjan JenčičM TK Šmarnogorska naveza SLOBIB
 
63David ČerneM TK Šmarnogorska naveza SLOBIB
 
64Špela FerjančičŽ SLOBIB
 
65Robert RAUCHM Mizuno Team SLOBIB
 
66Miha AmbrožičM AR Ljubljana SLOBIB
 
67Dušan KotarM TK Šmarnogorska naveza SLOBIB
 
68Nataša DrašlerŽ SLOBIB
 
69Matejka AhčinŽ SLOBIB